Vita Neverauskaitė

Vita Neverauskaitė

Advokatė
Kontaktai

Mob. tel.: – 861410290
El. paštas: vita@kontora.lt

Pagrindinės veiklos sritys
Konsultacijos ir atstovavimas baudžiamosiose bylose (ikiteisminiame tyrime, pirmos ir apeliacinės instancijos teismuose,  atstovavimas žalos sveikatai bylose (ikiteisminėje stadijoje, teismuose), civiliniai ir šeimos ginčai, ginčų sprendimas, sveikatos (medicinos) teisė.

Išsilavinimas ir patirtis
Advokatė teisininko kvalifikaciją įgijo 1992 m. Vilniaus Universitete. Iki 1999 m. pradėjusi privačią advokatės praktiką Vita Neverauskaitė įgijo patirties dirbant moksline bendradarbe Lietuvos teisės institute, privačiose įmonėse, buvo Lietuvos šeimos teisės ekspertė Europos Taryboje. Savo žinias tobulino nuolatiniuose seminaruose Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Danijoje ir kt. Atliko stažuote Glasgow Universitete (Škotijoje). Nuo 1999 įkūrė advokatų kontorą ir specializuojasi baudžiamojoje, medicinos bei civilinės teisės atskirose šakose. Savo žiniomis ir patirtimi dalinasi vesdama paskaitas.

Misija
Mano tikslas – atsakingai, racionaliai ir profesionaliai atstovauti klientų interesus. Savo darbe remiuosi tiek profesine patirtimi, tiek profesine intuicija ir kūrybiškumu, bei siekiu, atsižvelgiant į kliento poreikius ir profesionalų situacijos įvertinimą suteikti žmogui ar įmonei optimaliausią teisinę pagalbą.

Kalbos
Advokatė paslaugas teikia lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.